Szczelne zbiorniki na szambo plastikowe ekologiczne

Największe zalety zbiorników EKO-LUX

EKO-LUX jest firmą, która od wielu lat specjalizuje się w produkcji bezodpływowych szamb ekologicznych. Fachowe oko naszych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, połączone z użyciem do ich konstrukcji materiałów najwyższej jakości skutkują stale powiększającym się gronem zadowolonych klientów. Oprócz tzw. ekoszamb, nasza firma prowadzi również sprzedaż pojemnych i trwałych zbiorników na deszczówkę, a nawet przydomowych, prywatnych oczyszczalni ścieków.

Wszystkie produkty sygnowane logo naszej firmy zostały pozytywnie atestowane przez Państwowy Zakład Higieny w Warszawie. Równie istotne jest dla nas rzeczywiste zadowolenie użytkowników z naszych zbiorników, które motywuje nas do jeszcze bardziej wytężonego działania i dalszego udoskonalania owoców naszej pracy.

Produkty dostosowane do Twoich potrzeb

Nasza firma oferuje sprzedaż zbiorników o różnych parametrach, zależnie od wymagań klientów. Oczywiście służymy także fachową pomocą przy doborze odpowiedniego, szczelnego zbiornika na szambo. Zatrudniamy specjalistów związanych z branżą od wielu lat, w związku z czym wykluczamy możliwość zasugerowania nieodpowiedniego zbiornika. Z nami nie musisz martwić się o to, że przy montażu zbiornika zostanie popełniony błąd, a jeśli zdecydujesz się na samodzielny montaż również i wtedy będziesz zabezpieczony odpowiednią (10 lat) gwarancją na dany produkt.

Oferujemy zbiorniki zarówno jednokomorowe, jak i dwu i trzykomorowe. Średnica naszych zbiorników zamyka się między 140, a 160 cm. Warto zauważyć, że w ofercie EKO-LUX znajdują się zbiorniki zarówno stosunkowo małe - o pojemności 2000l, jak i te nieco większe. Największe zbiorniki na szambo z naszej oferty to aż 15000l pojemności. Oznacza to, że w zasadzie każdy zainteresowany zakupem zbiornika klient znajdzie na stronie EKO-LUX produkt idealny dla siebie - nieważne czy posiada małą altankę w ogródku działkowym za miastem, czy też pragnie zabezpieczyć odpływ ścieków od potężnej, piętrowej willi.

Wysoka jakość, liczne atesty

Wszystkie plastikowe zbiorniki na szambo posiadają komplet wszystkich koniecznych na terenie naszego kraju atestów. Potwierdzają one to, że do ich przygotowania używamy materiałów najwyższej jakości, co gwarantuje naszym klientów niezawodność naszych produktów w trakcie ich użytkowania. Wszystkie ekologiczne zbiorniki posiadają 10-letnią gwarancję, także każda ewentualna usterka jest serwisowana na koszt firmy.

Dodatkowo odpowiadamy za transport na terenie całego kraju i nie tylko. Jesteśmy otwarci także na rynek czeski i słowacki. Bardzo istotne jest dla nas zadowolenie i komfort klientów - to dlatego kwestie transportowe bierzemy całkowicie na siebie. Jedyne co musicie Państwo zrobić, to wykazać konkretne zainteresowanie zakupem jednego z naszych produktów. Fachowe oko naszych pracowników pomoże dobrać odpowiedni zbiornik, który we wcześniej ustalonym terminie zostanie do Państwa przetransportowany

Uniwersalność zbiorników EKO-LUX

Nasze zbiorniki to nie tylko wysoka jakość wykonania, ale i olbrzymia uniwersalność. Doskonale sprawdzą się w przypadku ścieków, a także wody deszczowej, której dobrze zorganizowany zbiór pozwala w skali rocznej zaoszczędzić spore pieniądze na podlewaniu ogrodu. Sam zdecyduj jakiego produktu potrzebujesz i przekaż swoje wytyczne pracownikom naszej firmy. Zaufaj prężnie rozwijającej się i stale powiększającej grono zadowolonych klientów firmie, która sprawi, że przestaniesz myśleć o szambie w negatywnych kategoriach.

Bezodpływowe zbiorniki na ścieki

Zbiorniki z laminatu poliestrowo-szklanego dzięki temu że są lekkie można zamontować samodzielnie. Na te zbiorniki udzielamy 10lat gwarancji gdyż są praktycznie niezniszczalne. Przy zakupie dostaje się instrukcję montażu. Samodzielny montaż nie powoduje utraty gwarancji - jeśli zostanie wykonany zgodnie z naszymi zaleceniami.

Możliwe wyposażenie
 • dodatkowa komora
 • otwór przelewowy
 • sygnalizator zapełnienia
 • dodatkowa nadstawka włazu rewizyjnego
 • niska wentylacja
 • instalację do asenizacji poza posesją
 • dodatkowe zabezpieczenie pokrywy
Jedyne rozwiązanie
 • nie można zastosować klasycznej oczyszczalni ścieków
 • ilość ścieków jest zbyt mało, by oczyszczalnia mogła się opłacać
 • do studni chłonnej w nasypie
 • działka jest zbyt mała, by pomieścić oczyszczalnię
Dane techniczne
 • pojemność od 2300l do 12500l
 • średnica zbiornika 1600mm lub 1400mm
 • wysokość i szerokość włazu rewizyjnego 500mm
 • montaż
 • otwór wlewowy 160mm lub 110mm
,