Jeżeli planujesz lub jesteś w trakcie projektowania swojego wymarzonego ogrodu pamiętaj o tym, żeby w Twoich planach znalazło się miejsce na wielofunkcyjny plastikowy zbiornik o sporej pojemności. Jego obecność sprawi, że nie będziesz musiał/a martwić się o odprowadzanie szamba, a w innym przypadku pozwoli Ci zaoszczędzić na wodzie, dlatego też klientom EKO-LUX polecamy uniwersalny zbiornik na szambo i deszczówkę o pojemności 3000l, którego cena jest bardzo atrakcyjna. To absolutnie obowiązkowa pozycja w Twoim ogrodzie, od której powinien zaczynać się każdy projekt.

Dopasuj pojemność swojego zbiornika

Szukając idealnego zbiornika pamiętaj o tym, żeby odpowiednio dopasować jego pojemność. Jeżeli Twój ogród nie jest zbyt spory, zbiornik 3000l powinien wystarczyć. Warto zaznaczyć, że niekoniecznie musi on służyć do odprowadzania do niego szamba. Idealnie nada się także do przechowywania wody deszczowej, która idealnie zastępuję tę płynącą w rurach i pozwala wyraźnie zaoszczędzić na rachunkach za jej pobór, co jest istotne w przypadku mocno “zazielenionych” ogrodów, których pielęgnacja wymaga częstego podlewania.

Wielofunkcyjność naszych produktów jest więc ich największą zaletą, a ogród bez takiego pojemnika traci bardzo wiele. Decydując się na jego zakup oszczędzasz nie tylko sporo pieniędzy, ale i nerwów.

Wysoka jakość zbiorników EKO-LUX

Nasze zbiorniki są wykonywane z wysokiej jakości plastiku. Ponadto są starannie wykańczane, co sprawia, że wszelkiego rodzaju uszkodzenia należą do rzadkości. Gotowe są służyć klientom przez wiele lat, bez żadnych usterek, ułatwiając życie naszych klientów i sprawiając, że ich ogrody są kompletne. Wiele osób, które decydowało się na zakup tego rodzaju zbiorników w niesprawdzonych miejscach - będąc kuszonym podejrzanie niskimi cenami, płaciło później z tego powodu wysoką cenę. Nasze produkty są gwarancją jakości i niezawodności. Dajemy gwarancję na ich wykonanie, potwierdzone użyciem bezpiecznych materiałów. Ryzyko wycieku również ograniczone jest do minimum.

Zdecyduj się na zakup naszego zbiornika i zapomnij o jakichkolwiek kłopotach z szambem. Wysoka jakość i relatywnie niska cena - właśnie to cechuje produkty EKO-LUX.