Przydomowe oczyszczalnie ścieków w Białymstoku stają się coraz bardziej popularne, tak jak w całej kraju. Wszystko to dzięki rosnącej świadomości ekologicznej wśród Polaków, ale także możliwości inteligentnego oszczędzania. Zakup wraz z montażem specjalnego zbiornika i aparatury do zbierania i oczyszczania ścieków zwraca się już po kilku latach, a zmniejsza nam koszty stałe obciążające budżet domowy na bardzo długi czas. Jest to doskonały pomysł na połączenie ekologii wraz z zyskiem ekonomicznym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oczyszczanie, które jest w pełni naturalne

Oczyszczanie ścieków w systemach przydomowych jest procesem w pełni naturalnym i nie szkodzi ani nie wpływa w żaden sposób na glebę, wody gruntowe i głębinowe. Co więcej, poprzez bardziej samowystarczalny obieg wody w domu, zmniejsza się potrzebę transportu i odprowadzania wody do zbiorników naturalnych, takich jak jezioro czy rzeka. Kolejnym atutem takich oczyszczalni jest to, że są zdecydowanie bardziej szczelne niż tradycyjne szambo. Eliminuje to tym samym niebezpieczeństwo wycieku, które wiązałoby się z nieprzyjemnymi konsekwencjami i dodatkowymi kosztami.

Wszechstronność i oszczędność

Warto jest się dodatkowo zainteresować możliwością jeszcze większego obniżenia zamontowania przydomowej oczyszczalni ścieków w Białymstoku poprzez ubieganie się o dofinansowania. Ze środków gmin są przeznaczone specjalne środki na zakup urządzeń, które będą bardziej ekologiczne, od tradycyjnych alternatyw, takich jak szambo. Sam zakup oczyszczalni może wydawać się drogi, ale w rzeczywistości ten wydatek sam się zwraca już po 2-3 latach. Dalej jest już tylko lepiej, ponieważ sukcesywnie zmniejsza stałe opłaty, które trzeba było wcześniej uwzględnić w budżecie domowym. Taki zbiornik nie wymaga cotygodniowego opróżniania czy konserwacji. Będąc użytkownikiem przydomowej, nowoczesnej oczyszczalni jedyne koszta, które ponosi właściciel to jedynie koszty energii elektrycznej, która jest potrzebna do zasilenia pompy oraz wywóz średnio osadu raz na rok.

Przydomowa oczyszczalnia inwestycją w przyszłość

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki możliwości kontaktu bezpośredniego można indywidualnie skonsultować z grupą doświadczonych specjalistów, jaki produkt i montaż będzie dla Państwa najodpowiedniejszy. Mamy nadzieję, że spełnimy także i Państwa oczekiwania. Zaufało nam już tysiące Polek i Polaków, którzy już od lat dbają jednocześnie o swój portfel, jak i o środowisko. Przydomowa oczyszczalnia ścieków nie wymaga właściwie żadnej ingerencji, jest bezproblemowa w obsłudze, a efektami jej pracy będziecie się cieszyć przez długie lata.

Skontaktuj się z nami już dziś!